Wyszukaj w tekstach na stronie:

 

Oferta: 

Kontakt:

   Adres firmy:
Kontakt 

 

 

 
Info:


Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /home/almi-polska/ftp/menu.php on line 264
Odwiedziły nas: osób,
Osób na stronie: 2
 Almi Polska

 

Firma ALMI jest jednym z wiodących austriackich specjalistów w handlu przyprawami i suszonymi ziołami jak i w produkcji wysokowartościowych zestawów przypraw i dodatów specjalnych dla przemysłu mięsnego i wędliniarskiego w kraju i za granią.
Założone w 1931 roku rodzinne przedsiębiorstwo jest obecnie zarządzane przez trzecie pokolenie. Połączenie nowoczesności produktów z długoletnim doświadczeniem jest podstawą światowego sukcesu naszej firmy z tradycjami.
Nasza centrala w Austrii zaopatruje rynek krajowy, a także od ponad 20 lat liczne rynki zagraniczne, odnosząc na tym polu sukcesy.
Prawie osiemdziesięcioletnie doświadczenie, troskliwy wybór surowców, ostra i ciągła kontrola jakości, komputerowe wsparcie i higieniczna produkcja z użyciem nowoczesnych urządzeń, jak również wprowadzone zarządzanie jakością zgodnie z IFS, ISO, HACCP i Halal gwarantuje stałą wysoką jakość produktów ALMI.
ALMI to partner, na którym można polegać, jeżeli chodzi o smak oraz jakość produkcji mięsa i wędlin.

Wyłącznym dystrybutorem na Polską jest firma ALMI Polska Spółka z o o, mieszcząca sią w Tychach, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie w handlu przyprawami.

Firma ALMI w Polsce istnieje od 1992r. Początkowo miała siedzibę w Katowicach, w roku 2004 dnia 1 maja firma zmieniła miejsce swojej działalności na Tychy przy ulicy Metalowej 3. Zmieniła sią również nazwa z ALMI JOINT VENTURE na ALMI POLSKA. Nową nazwą posługujemy się już od 22 kwietnia 2004r.

Na terenie Polski funkcjonuje biuro handlowe ALMI: w Bydgoszczy, a także nasz partner handlowy w Tarnowie firma „FLOK”, który rozprowadza towar ALMI wśród swoich klientów.


Nasza firma posiada swoich wykwalifikowanych technologów, którzy są na stałe do dyspozycji naszych klientów i służą fachową radą.
Logistyka jest na wysokim poziomie. Główna siedziba ALMI POLSKA posiada samochody dostawcze, jak i również osobowe, z których korzystają przedstawiciele handlowi. Oni też dbają o wizerunek firmy i penetrują rynek pozyskując coraz to nowych klientów.ALMI Polska Spółka z o.o. ul. Metalowa 3, 43-109 Tychy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2018r. All Rights Reserved.
Projekt strony: FAT-COM.pl